Tavus Kuşları Hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Tavus Kuşu

Tavus Kuşu Hakkında İlginç Bilgiler ve Türleri

Tavus Kuşları

Java, Hint-Çin ve Birmanya olmak üzere üç tür yeşil tavus kuşu vardır. Ancak hepsinin yeşil rengin baskın olduğu yerler başları ve boyunlarıdır. Hem mavi hem de yeşil türlerin içinde bu rengin bulunduğu kuyruk tüyleri vardır. Ayrıca yeşil tavus kuşları yeşil ve bakırın çeşitli tonlarına sahiptir ve bu renkler bu türlerin oldukça çarpıcı bir kuş haline getirmektedir.

Yanardöner Mavi

Hint tavus kuşunda, baş ve boyun, mavinin çok zengin bir tonudur. Aslında, yeşil tavus kuşundan farklı görünmesini sağlayan özelliklerinden bir tanesi budur. Aynı Hint mavisi tonundan oluşan hem Hint hem de yeşil tavus kuşunun

kuyruk tüylerinde bir göz damlası vardır.

Çeşitli Renkler

Ana renklere ek olarak, birçok tavus kuşunda daha zarif renkler vardır ve bu renkler arasında mor ve hatta beyaz bulunmatdır. Ancak, bu renkleri bir tavus kuşunda fark edilirse, standart bir tavus kuşu değil, mavi ya da yeşil tavus kuşunun bir mutasyonu olmaktadır. Sadece mutasyona uğrayan kuşlar bu nadir ve eşsiz renklere sahiptir.

Sol tarafta bulunan Sipariş formunu doldurmanız ve mesaj bölümüne hangi ürünümüz için talepte bulunmanız durumunda sizlere en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır. Dilerseniz web sitemizin iletişim bölümünde kayıtlı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün Talep Formu

Tüm sipariş ve bildirimlerinizi bu form üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

facebookinstagram